Foscam

You are here: / /

NHL 2002

NHL 2002

W październiku polski dystrybutor gier EA Sports – firma IM Group – planuje uderzyć na nasz rodzimy rynek gier komputerowy z najnowszą wersją symulatora hokeja – grą NHL2002. Oj, jak się cieszę!!!
Choć to chyba niemożliwe, EA Sports zapowiadają, jakoby ich najnowsza hokejówka była jeszcze bardziej realistyczna niż jej poprzednia odsłona. W NHL 2002 uświadczymy jeszcze większych emocji, lepszą grafikę i więcej realizmu.
Novum w najnowszej edycji hokeja z EA Sports będzie Breakaway Cam, czyli nowa kamera, która automatycznie zrobi zbliżenie na hokeistę, który uwolniwszy się spod „opieki” obrońców, przypuszcza jednoosobowy szturm na bramkę rywala.
Kolejną atrakcją jest „EA GameStory” – system wyłapywania spektakularnych zagrań gracza i nagradzania ich w specjalny sposób (nie zdradzę jednak, o co tu chodzi).
Zmieniony zostanie jeden z komentatorów. Za nowego partnera Jima Hughsona posłuży teraz Don Taylora.
Miernik emocji: Dzięki ulepszonej animacji emocjonujące sceny tworzą nastrój prawdziwego meczu. Poza tym, całą drużyna ma podobno reagować na wydarzenia no lodowisku. Czyżby były bitki pełną ekipą???
Jeszcze większa konfigurowalność, pozwalająca każdemu dostosować poziom trudności do swoich umiejętności.
Nowy edytor logo drużyn i strojów, oraz bardziej płynna i wierna animacja graczy.
Poza tym, w grze zmieni się nic, czy nadal będzie to maksymalnie dobry produkt.

Pozostałe artykuły:

NHL 2002
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)
Previous article
IGI 2: Covert Strike
Next article
Incredible Machine: Even More Contraptions
About the author
related articles