Foscam

Fordanserki

Jeśli gdzieś na świecie istnieje praca marzeń, to jest nią z pewnością praca fordanserki. Okazuje się, że wcale nie trzeba spełniać wielu wymagań, by otrzymać wymarzone stanowisko. Wystarczy – potrafić się bawić. I to wszystko. To wcale nie są żarty.
Fordanserki to z reguły młode, atrakcyjne i wesołe dziewczyny, które potrafią rozkręcić każdą imprezę. Bo w dużym skrócie na tym właśnie polega ta praca, to znaczy – na rozkręcaniu imprez.
Wyobraź sobie taką sytuację – organizujesz przyjęcie dla grupy osób. Obawiasz się jednak, że nie mają one zbyt wiele wspólnego ze sobą i impreza zwyczajnie może być nudna. Zatrudniasz wtedy fordanserki, których zadaniem będzie rozruszanie całego przedsięwzięcia.
Ważne jest jednak, by pamiętać, że fordanserki nie są dziewczynami do towarzystwa. Imprezując, są w pracy, a więc należy zachować wobec nich pełen profesjonalizm.
To praca, o której marzy wiele młodych dziewczyn, okazuje się jednak, że niewiele do niej się nadaje. Ważna jest umiejętność improwizacji i poczucie humoru.

Pozostałe artykuły:

Fordanserki
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)
Previous article
Blog zabawa i nauka
Next article
Paintball Kraków
About the author
related articles